Strona główna Jak to działa? O nas Kontakt Zaloguj się Zarejestruj się
Uwaga! Od godziny 23:00, 15.02.2014 do godziny 02:00 16.02.2014 serwis będzie niedostępny z powodu prac konserwacyjnych.

Drogi Reklamodawco,


Serwis razem50plus.pl powstał, aby umożliwić pokoleniu 50plus zawieranie nowych znajomości i poszukiwania swojej drugiej połówki przez Internet. Oprócz wyszukiwarki profili serwis oferuje Użytkownikom szeroki wybór funkcji wzbogacających treść serwisu – są to blogi, grupy zainteresowań czy forum.


To wszystko powoduje, że reklama w naszym serwisie stanowi bardzo ciekawe i innowacyjne uzupełnienie Państwa oferty reklamowej w Internecie.


W naszej standardowej ofercie znajduje się szereg ciekawych formatów reklamowych. Niemniej możemy wspólnie przygotować również inne, niestandardowe formy reklamy, które mogłyby zostać wykorzystane do wsparcia promocyjnego Państwa produktu.


Służymy także pomocą przy doborze samych narzędzi i konstruowaniu komunikatu w zależności od specyfiki reklamowanego produktu i celów stawianych przed kampanią.


Aby uzyskać więcej informacji oraz otrzymać kompletną ofertę reklamową, prosimy o kontakt na adres reklama@razem50plus.pl.


Reklama w serwisie razem50plus.pl to precyzyjne dotarcie do Państwa konsumentów.


Zapraszamy do współpracy!


Zespół razem50plus.pl

Copyright 2017 M&M Solutions & razem50plus.pl.2017