Strona główna Jak to działa? O nas Kontakt Zaloguj się Zarejestruj się
Uwaga! Od godziny 23:00, 15.02.2014 do godziny 02:00 16.02.2014 serwis będzie niedostępny z powodu prac konserwacyjnych.
Randkowanie na Razem50plus.pl Powrót do listy artykułów
Jak znaleźć bratnią duszę w serwisie randkowym? 5 wskazówek, które warto poznać.
2016-03-12 22:05:56

Bliskość drugiej osoby jest ważna bez względu wiek. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że im jesteśmy starsi, tym bardziej chcemy mieć kogoś bliskiego, w kim będziemy mieć oparcie. W Polsce samotnych seniorów, singli w dojrzałym wieku, wdowców i wdów żyjących samotnie, osób po rozwodzie jest coraz więcej. Są to osoby, które chcą pokonać samotność, wiedzą czego chcą od życia i coraz częściej decydują się na znalezienie partnerki lub partnera. Rejestracja w serwisie randkowym to pierwszy krok, aby zmienić swoje życie .Okazuje się bowiem, że miłosnych historii scyfrowanych seniorów nam przybywa..


Cieszymy się, że Ty dołączyłeś do razem50plus.pl - największego w Polsce portalu randkowego dla seniorów. W naszym serwisie możesz poznawać osoby w 100% bezpiecznie, a wszystkie profile są absolutnie autentyczne (serwis zapewnia tylko prawdziwe profile i posiada certyfikat bezpieczeństwa korzystania-o tym możesz poczytać na stronie serwisu). Co więcej, na razem50plus.pl możesz czuć się komfortowo, ponieważ profile naszych użytkowników widoczne są tylko dla osób, które są użytkownikami serwisu.

 

Zapewne wiesz, że sama rejestracja w serwisie nie wystarczy, aby kogoś poznać. Dlatego przygotowaliśmy 5 wskazówek, które zwiększą szanse na znalezienie właściwej osoby.


razem50plus1. Zadbaj o to, aby ktoś nawiązał z Tobą kontakt. Daj się znaleźć wśród tysięcy osób (!), które są w serwisie - dodaj zdjęcie i uzupełnij swój profil.
W serwisie razem50plus.pl zarejestrowane są tysiące osób. Każdego miesiąca dochodzą setki nowych kobiet i mężczyzn, którzy tak, jak ty, szukają swojej bratniej duszy. Jest to bardzo duża liczba użytkowników, i większość przegląda wybrane profile, te które najbardziej ich zainteresują. Jeśli chcesz, by ktoś nawiązał z Tobą kontakt musisz sam o to zadbać. Jak?

Po pierwsze - wstaw swoje zdjęcie.

Po drugie - uzupełnij swój profil.

To tylko, i aż dwie rzeczy - z pozoru nieważne, a jednak kluczowe. Dlaczego? Użytkownicy częściej kontaktują się z osobami, które mają zdjęcia, ponieważ wolą „widzieć" z kim rozmawiają. Twoje zdjęcie daje „drugiej stronie" poczucie bezpieczeństwa w kontakcie z Tobą, wiarygodności i pewności, że masz szczere intencje. Dodatkowo, twoje zdjęcie zapewnia Ci widoczność w serwisie. Osoby ze zdjęciem przyciągają uwagę, są bardziej zauważane. Zaś uzupełniony profil często daje pretekst, aby nawiązać pierwszy kontakt, bo łatwiej jest zrobić pierwszy krok, gdy można do czegoś, co jest napisane w profilu, nawiązać. Dodaj swoje prawdziwe zdjęcie, a w profilu napisz coś zabawnego lub coś, co zapada w pamięć.


2. Zdecyduj kogo chcesz poznać. Kontaktuj się z osobami z sekcji „Mogą Cię zainteresować" . Znajdź w prosty sposób „nowych" użytkowników i tych „najbardziej aktywnych" w serwisie.
W serwisie jest tyle osób, że na pewno jest ktoś, kto byłby właściwy dla ciebie. Przeglądaj profile osób, oglądaj ich zdjęcia, skontaktuj się z ta osobą, która z jakiś powodów wpadnie Ci w oko. Jak rozpocząć skuteczne poszukiwania? Zacznij od osób, które znajdują się w sekcji „Mogą Cię zainteresować". System prezentuje Ci w tej sekcji osoby np. z twojego rejonu (oczywiście pod warunkiem, że w swoim profilu uzupełniłeś miejscowość z której pochodzisz). Dodatkowo szukaj, korzystając z wyszukiwarek serwisu. Masz do dyspozycji 2 wyszukiwarki - szybką i zaawansowaną. Szybka pozwala znaleźć osobę wg 2 kryteriów tj. płci i wieku. Zaawansowana natomiast pozwala w prosty sposób znaleźć osoby wg większej liczby kryteriów. Korzystając z wyszukiwarek wybierz opcję „sortowanie wg" i wybierz albo nowych użytkowników (ostatnio zarejestrowani), albo najbardziej aktywnych w serwisie (ostatnio zalogowani).

 

razem50plus

3. Zainicjuj znajomość. Nic (przecież) nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Możesz czekać, aż ktoś Cię znajdzie, aż ktoś do Ciebie napisze. Jednak większość użytkowników sama inicjuje kontakty. Jeśli powiedziało się „A" to trzeba powiedzieć „B". Sama rejestracja to nie wszystko. Po co czekać z założonymi rękami, skoro można wpłynąć na bieg zdarzeń. Tym bardziej, że jest tyle osób w serwisie. I serwis dba o to, aby każdy profil był autentyczny, prawdziwy. Wśród takiej liczby użytkowników z pewnością jest ktoś, kogo warto bliżej poznać, z kim warto umówić się na kawę. Tylko trzeba dać sobie i komuś szansę. Nic nie tracisz jeśli odezwiesz się pierwszy. Ktoś też robi pierwszy krok, jeśli zdecyduje się napisać do Ciebie. Tak to działa - ktoś pierwszy do Ciebie, ty pierwszy do kogoś. I w końcu trafia się na tę właściwą osobę.


Przy każdym profilu znajdują się narzędzia umożliwiające nawiązanie kontaktu z drugą osobą. Narzędzia są na tyle różnorodne, że na pewno znajdziesz wśród nich swój sposób na zrobienie pierwszego kroku:
- wyślij tzw. „ofertę". Po kliknięciu w „Wyślij ofertę" (przy profilu danej osoby) pojawi się kilka sformułowań. Wybierz to, które uznasz za najlepsze, aby nawiązać pierwszy kontakt. Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób nawiązać pierwszy kontakt i zasygnalizować swoje oczekiwania wobec nowej znajomości. Bardzo polecamy to narzędzie.
- wyślij uśmiech lub pozdrów - niezobowiązująca forma kontaktu, która często przeradza się w przyjemną znajomość.
- wyślij wiadomość - jest to najczęściej używane narzędzie przez naszych użytkowników. Umożliwia napisanie indywidualnej/prywatnej wiadomości. Z tego narzędzia możesz korzystać bez żadnych ograniczeń, będąc użytkownikiem Premium.


4. Odwiedzaj serwis regularnie, przynajmniej raz w tygodniu. Dlaczego? Większość osób woli kontaktować się z osobami, które są „aktywne" w serwisie. Loguj się nawet jeśli nie potrzebujesz skorzystać z serwisu, bo np. nie masz wiadomości w skrzynce pocztowej. Logowanie zapewnia Ci status „aktywny", pojawiasz się wysoko w wynikach wyszukiwań i w ten sposób zwiększasz też szanse na kontakt z Tobą. Dodatkowo, jesteś na bieżąco z nowymi osobami, które dołączają do serwisu.


5. Zwiększ swoje szanse. Okazuje się, że użytkownicy premium zwiększają o wiele bardziej swoje szanse na znalezienie właściwej osoby. Dlaczego? Ponieważ dostają więcej ofert, więcej osób się z nimi kontaktuje, są w ciągłym kontakcie z innymi, a dodatkowo są odbierane jako osoby bardziej wiarygodne, takie które na poważnie traktują siebie i innych. 

 

Upewnij się, że powyższe kroki masz za sobą i ciesz się jesienią życia...razem z kimś.


Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu, poznania wielu ciekawych osób, zawarcia przyjaźni i znalezienia tej właściwej osoby...aby być, po prostu, RAZEM.


Pozdrawiamy,
Razem50plus.pl

 

Komentarze

 

ekspert_razem50plus.pl

ekspert_razem50plus.pl

partner_razem50plus.pl

Copyright 2017 M&M Solutions & razem50plus.pl.2017